Вони розв'язали її. Жаклін не змогла стояти (у неї затіклі ноги, вона втомилася) похитнулася і мало не впала, але її спіймав на руки другою хлопець до цього не подавав голосу. (Руслан)
-Який подурочек ми щас принесемо Леха і Кирилу! А Сашко??
-Красуня, як звати то тебе?? - Запитав Сашко.
-Жаклін.Пустіте мене я сама можу ідті.-сказала Жаклін, звертаючись вже до Руслана. Вона відчувала, що він притискає її все ближче і ближче до себе, а його сильні руки на її тілі лякали її.
-Ну як же ти підеш, радість наша? Ти ж така слабенька ... І потім я від твоїх 47-50 кг не надорвусь, навіть пострибати можу.
Він пострибав. Вони обидва заіржали і пішли у бік машіни.Щас ми тебе з друзями познайомимо ти отдахнешь, раслабішься. І ми тебе додому відвеземо. Правда не знаю до кого до тебе, чи до мене?! Це щас по ходу справи дізнаємося ... як вести себе будеш ...
-Будь ласка пустіть мене! Вже пізно я зловлю таксі біля дорогі.не треба мене нікуди вести!!
-Яке таксі, дитинко??? Тут таксі немає, тільки рейсовий автобус і той вже давно пішов ... Так що виходу в тебе немає.
Вони дійшли до машини. Біля джипа на покривалі, простеленій на землі, сиділи ще два хлопці. Теж бритоголові велетнем.
-ООООООООО! ви де таку красу знайшли під деревом?-заіржав один із хлопців.
-Знайомтесь це хлопці Жаклін. Жаклін, це Леха і Кирило. Сідай.
Руслан посадив її на покривало.
-Хлопці скажіть далеко до міста??-Жаклін ще не осазнала у що вляпалася.
-Далеко.Да і навіщо тобі туди?? Тобі з нами не подобатися??-Запитав Леха, присуваючись до неї.
Раптом Жаклін побачила, що інші хлопці голі жінки починають раздеваться.Она подивилася на Леху з переляком, попитальсь встати, але Кирило підійшов ззаду і схопивши за плечі одним рухом, вклав на покривало.Жаклін закричала, змахнула руками вони тут же були спіймані Русланом.
Льоха і Саша зняли з неї джинси
-Ні не треба!
-Треба
Кирило зірвав з неї топік, а потім і лівчік і почав боляче стискати її груди, смикати соски, спочатку пальцями потім припав до них ротом. Все це було новим і не знайомим для Жаклін. Вона була незайманою. Льоха і сашатем часом зірвали з неї останнє що ще залишалося-маленькі мереживні рожеві трусики, і поширилося її довге красиві ногі.Кірілл зняв труси і Розташувався між її ногами. Тоді Жаклі вперше побачила чоловічий член. ВІН був величезним і був спрямований прямо в її маленьку ніжну кицьку.
-Ні!-Скрикнула вона, але було вже пізно. Член врізався в її непоступливого тіло так що Жаклін здалося ніби між її стегон увіткнули величезну расскаленную палку.Рус